A- A A+

  

 

Napisz do nas na:
sekretariat@strazklobuck.pl

 

ul. Częstochowska 45
42-100 Kłobuck

Zadzwoń do nas:
+48 34 317 22 13

Witamy w serwisie internetowym

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
w KŁOBUCKU

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony. Znajdą tutaj Państwo informacje z zakresu działalności ratowniczo – gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku, ale nie tylko. Publikujemy tu również aktualności z Komendy, opis wybranych interwencji i wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszego miasta, ciekawe i ważne porady, a także dane statystyczne, ostrzeżenia i inne informacje.

Spotkanie z seniorami w ZUS

28.10.2019

W piątek, 25 października w ramach „Dnia Seniora” seniorzy z powiatu kłobuckiego spotkali się ze strażakiem z KP PSP w Kłobucku. Spotkanie odbyło się w Inspektoracie ZUS w Kłobucku i poświęcone było m.in. ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

W trakcie spotkania z mł. kpt. Januszem Knopikiem omówiono zagrożenia i obowiązki związane z okresem grzewczym, zagrożenia i obowiązki związane z eksploatacją instalacji użytkowych w obiektach mieszkalnych, zagrożenia jakie niesie ze sobą tlenek węgla. W ramach podniesienia bezpieczeństwa  zachęcono naszych seniorów do zakupu i wyposażania swoich domostw w czujki dymu i tlenku węgla.